32km Classic Entrants

September 24, 2013 at 9:39 PM

ENTRIES TO 30TH APRIL

 

            Bus Tees
101 Peter Attwood Auckland VetMen Run 1  
102 David  Babbage Papamoa MastersMen Run 1  
103 Anthony Belk Auckland MastersMen Run   M
104 Phil Bergin Hamilton OpenMen Run    
105 Michael Brassem Auckland VetMen Run 1  
106 Andrew Briant Gisborne OpenMen Run    
107 Jo Burton Whitianga MastersWomen Run    
108 Andrew Butler Tauranga MastersMen Run    
109 Sarah Cammick Auckland MastersWomen Run 1  
110 Joanna Chalmers Hamilton OpenWomen Run    
111 Julie Chhour Auckland MastersWomen Run 1  
112 Sally Cory Wellington MastersWomen Run 1  
113 Paul Dellabarca Thames ClassicMen Run 1  
114 Rodney Dick Waiuku ClassicMen Run 1  
115 Faye Dickson Auckland OpenWomen Run 1  
116 Megan Diprose Te Aroha MastersWomen Run    
117 Jo Donnelly Thames VetWomen Run 1  
118 Philippa Dumont De Chassart Auckland MastersWomen Run 1  
119 Megan Farac Te Aroha MastersWomen Run 2  
120 Sandra Fitzsimons Whitianga MastersWomen Run 5  
121 Daniel Gapes Rotorua MastersMen Run 1  
122 Timothy Gibbons Hamilton OpenMen Run 1  
123 Amy Gillespie Whitianga OpenWomen Run    
124 Anna  Goodman Rotorua MastersWomen Run 1  
125 Wes gravatt Gravatt Christchurch VetMen Run    
126 Georgie Griffiths Rotorua MastersWomen Run 1  
127 Rob Griffiths Rotorua MastersMen      
128 Greg Hall Northshore OpenMen Run 1  
129 Tim Harty Hamilton VetMen Run    
130 Paul Hermann Auckland OpenMen Run 1  
131 Sarah Hill Hamilton MastersWomen Run    
132 Jenny Hirst Auckland VetWomen Run 1  
133 Sarah Jackson Auckland MastersWomen Run 1  
134 Alton Johnston Auckland MastersMen Run 1  
135 Andy Kenworthy Auckland MastersMen Run    
136 Steven Langdon Matamata MastersMen Run    
137 Jo Liddell Rotorua MastersWomen Run    
138 Roisin Mc Quillan Matamata MastersWomen Run 1  
139 Freya McCall Auckland OpenWomen Run 1  
140 Denis McCarthy Wellington OpenMen Run 1  
141 Matthew McDougall Whitianga MastersMen Run 1  
142 Philip Mcfarlane Auckland VetMen Run 1  
143 Sunshine Metro Auckland MastersWomen Run    
144 Angus Neill Auckland OpenMen Run    
145 William Nieuwenhuis Hastings OpenMen Run 1  
146 Nick Owen Auckland VetMen Run 1  
147 Liz Palmer Auckland VetWomen Run 1  
148 Jason Potter New Lynn OpenMen Run 1  
149 Elle Reid Papamoa MastersWomen Run 1  
150 Kelley Robinson Auckland MastersWomen Run 1  
151 Tim Shackelford Tauranga OpenMen Run    
152 Fred Shilton Rotorua MastersMen Run 1  
153 Alison Slack Wellington VetWomen Run 1  
154 Andrew Slack Wellington VetMen Run 1  
155 Murray Sparks Rotorua MastersMen Run    
156 Alan Stewart Coromandel MastersMen Run 1  
157 Deni Striz Auckland OpenWomen Run    
158 Colin Torrie Auckland MastersMen Run    
159 Shane Tuhi Auckland VetMen Run    
160 Jordan Van Der Klei Auckland OpenWomen Run 2 L/10
161 Tim Wareing Hamilton OpenMen Run 1  
162 John White Thames OpenMen Run    
163 Scott White Merewether VetMen Run 1 L/10
164 Ruth White Merewether VetWomen Run 1  
165 Lotte Williams Auckland OpenWomen Run 1  
166 Lisl Wollheim Jones Whitianga MastersWomen Run    
167 Alan Tappin Auckland ClassicMen Run    
168 Matt Simpson Stratford OpenMen Run   M
               
               
               
               
               
               
182 Sheryl Humphris Whitianga OpenWomen Walk 1  
183 Vanessa Preece Auckland MastersWomen Walk 1  
Tags: